APIE MUS

Mes esame inovatyvūs inžinieriai, kurie yra sukaupę daugiau negu 20-ies metų darbo patirtį ŠVOK srityje. Mūsų klientai – tai gamybos įmonės, nekilnojamo turto projektų vystytojai, logistikos įmonės ir kt. Iš savo profesinės darbo patirties galime Jums pasiūlyti geriausią sprendimą, pagrįstą kliento verslo profiliu, projekto specifika bei investicijų biudžetu.

Įdomu, ką mes galime Jums pasiūlyti?

  • Mes galime sukurti vėdinimo sistemą ir pasiūlyti jos produktus (vėdinimo įrenginiai – standartiniai, baseinas, ligoninė).
  • Mes galime apskaičiuoti drėkingumą? ir pasiūlyti geriausią sprendimą (oro sausinimo įrenginį/drėkintuvą).
  • Dezinfekcijai siūlome UV-C lempas.
  • Apskaičiuosime vėsinimo poreikį ir pasiūlysime šalčio sijas
  • Ugnies sustabdymui siūlome ugnies vožtuvus net ir “sandwich” tipo sienose.
  • VAV, CAV sistemos ir ugnies, dūmų bei ON/OFF vožtuvai
  • Aukščiausios kokybės laminarines lubas.

Pagrindinis mūsų tikslas: aukščiausias klientų pasitenkinimo lygis, kurį tiesiogiai lemia lankstus požiūris į Jų individualius poreikius ir aukščiausi pagalbos klientui standartai

Mes oficialiai atstovaujame! Daugybė skirtingų platintojų iš viso pasaulio – todėl mes visada galime rasti jums geriausią sprendimą.

Mes bendradarbiaujame! Su Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkais ir aplankyti kasmetines svarbiausias parodas Milane ir Frankfurte.

Marius Zubkevičius
Direktorius
marius@kondena.lt

Marijus Kvilis
Pardavimų projektų vadovas
marijus@kondena.lt
+370 616 17279

Dominykas Kazlauskas
Pardavimų  vadybininkas
dominykas@kondena.lt
+370 694 54141

Daiva Zubkevičienė
Finansų vadovė
daiva@kondena.lt

Regina Jankauskienė
Finansų vadovės pavaduotoja
regina@kondena.lt
+370 620 720608

Rolandas Danilčikovas
Projektų inžinierius
rolandas@kondena.lt
+370 620 55164

Rugilė Jarašiūnaitė
Administratorė

Ieva Antonevičiūtė
Rinkodara/Projektų vadovo asistentė
ieva@kondena.lt
+370 688 08002